HAKKIMIZDA

admiraFirmamız Endüstriyel Tip Isıtma Sistemleri alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, bu konuda açık ara Pazar lideri Çukurova Isı Sistemleri’yle Yetkili Satıcı ve Servislik sözleşmesini imzalamıştır. Çukurova Isı Sistemleri’nin Yetkili Satıcı ve Servisi olan Firmamız müşterilerine satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Dünyadaki teknolojik ve ekonomik gelişmelere paralel olarak ısıtma sistemlerinde de sürekli gelişmeler yaşanmaktadır. Bu değişim ve gelişim son yıllarda büyük önem kazanmıştır. Yakıt fiyatlarının petrole bağlı olarak tırmandığını düşündüğümüzde enerji maliyetleri sistem seçiminin en önemli özelliği haline gelmiştir. Ekonomiklik hesaplarında ilk yatırım maliyetleri önemini yitirmiştir. Sistem seçimlerinde işletme maliyeti düşük, yüksek verimli sistemler kullanılması zorunluluk olmuştur.

Endüstriyel ve ticari alanların ısıtılmasında borulu ve seramik plakalı radyant sistemler, gaz yakıtlı sıcak hava üreteçleri konfor ve tasarruf bakımından artık tek alternatif olarak görülmektedir. Amacımız müşteri memnuniyetine önem veren, sürekli gelişime açık, endüstriyel alandaki müşterilerine yenilikçi çözümler sunan Firma olmaya devam etmektir.

kumes-isitma-sistemlerendustriyel-sistemler